508 74 71 72 biuro@domyhalinow.pl

TIM INVEST

Domy w Kazimierowie

OPIS INWESTYCJI

Proponujemy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej tworzący zabudowę szeregową Wyróżnia się on efektowną kompozycją elewacji, ich wykończenie bazuje na połączeniu tynku z drewnianą okładziną. Współczesny charakter podkreślają lukarny o ciekawej formie oraz bezokapowy dach. Szeroki balkon na elewacji frontowej powiększa przestrzeń rekreacyjną mieszkańców oraz tworzy zadaszenie nad strefą wejściową.

Wewnętrzny program użytkowy zaprojektowano zgodnie z naturalnym podziałem, sytuując strefę dzienną i nocną na odrębnych kondygnacjach. W układzie funkcjonalnym parteru mamy do dyspozycji przestronny salon swobodnie połączony z jadalnią. Szerokie przeszklenia atrakcyjnie doświetlają wnętrze naturalnym światłem i otwierają je na taras, który zachęca do rodzinnego relaksu.

W jadalni można ustawić szafki na serwisy obiadowe i sztućce. Przestrzeń kuchenną w ramach strefy dziennej umownie wyznacza długi blat, zapewnia on wraz z optymalną organizacją funkcji kuchennych wygodne warunki do pracy. Z holu dostępna jest łazienka z prysznicem, a z wiatrołapu możemy bezpośrednio przejść do garażu oraz kotłowni.

Zaprojektowane na poddaszu prostokątne lukarny powiększają przestrzeń strefy nocnej i wraz z wysoką ścianką kolankową podnoszą poziom komfortu użytkowego.

Na osi klatki schodowej przewidziano łazienkę

Masz pytania ? Zadzwoń - 508 74 71 72